Forum Skor - Oyun Forumu  

Geri git   Forum Skor - Oyun Forumu > Üye Özel Alanı > Ünlüler, Diziler ve Yarışmalar


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-21-2014, 06:49 PM   #1
Görevli Skorcu
 
Swαgger. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Nerden: stanford
Mesajlar: 6.508
Swαgger. has a spectacular aura aboutSwαgger. has a spectacular aura aboutSwαgger. has a spectacular aura about
Standart Britney Spears ve Yaşadıkları.

Britney Spears, dünyaca ünlü bir star. Milyon dolarlar kazanan başarılı bir sanatçı. Bir çok ödül kazanmış, milyonlarca single satışı yapmış, albümlerinin toplam satışı milyonları bulmuş emsali bulunmayan müthiş bir yetenek. Milyonlarca seveni ve hayranları var.
Ve çoğu insanın da bildiği gibi Britney bir ara büyük bir çöküş yaşadı. Ve şimdi ise tekrar parlıyor, başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Aslında onun hikayesi hepimize ibretlik olmalı. Ne olursa olsun; güçlü kalmayı, zorlukların üstesinden gelmeyi ve sevdiği işe sıkıca sarılmayı gösterdi bize.
Peki o dönemler gerçekten ne yaşadı? Bizim bilmediğimiz neler var? Aslında bizim bilmediğimiz daha çok şey var. Ama yine de çoğumuzun bilmediği bazı gerçekleri açıklamak istiyorum. Bu bir Kraliçe'nin yükseliş-çöküş-yükseliş öyküsüdür. Keyifle okumanız dileğiyle (:

Hepimizin de bildiği gibi Britney şarkı söylemeyi, dans etmeyi çok seviyordu.
Dans ve jimnastik derslerine katılırdı ve ayrıca kilise korolarında söylerdi. Daha sonra Disney seçmelerine katıldı ve herşey o zaman başladı. O zamanlarda, şimdiki popüler isimler Christina Aguilera ve Justin Timberlake ' de vardı. Ve Britney televizyonlarda ve dergilerde görünmeye başlamıştı artık.

Britney MMC'den (Mickey Mouse Club) ayrıldıktan sonra kendi albümünü çıkardı. ...Baby One More Time. Bu albümle büyük bir başarı elde etti ve çok olumlu eleştiriler aldı. Çeşitli performanslarla albümünü tanıttı ve ödüller kazandı. Bu albümü sırasıyla Britney, In the Zone, Greatest Hits: MP, Blackout, Circus ve Femme Fatale izledi. Buraları hızlı geçmek istiyorum fakat benim değinmek istediğim zaman aralığı 2004-2008 arası.

Britney Eylül 2004'te Kevin Federline ile sürpriz bir şekilde evlendi. Ailesi bu duruma karşı çıktı fakat Britney onları dinlemedi. Ailesinden sadece kızkardeşi Jamie Lynn onunla görüşüyordu. Daha sonra Britney Kevin'dan ilk çocuğunu dünyaya getirdi. Sean Preston ismindeki oğlu vardı, O artık genç bir anneydi. Annelik duygusu ile mutluluğu yaşarken, evli bir kadının en büyük kabuslarından biri başına gelmişti: Kevin'ın ihaneti. Fakat Britney, oğlu için evliliğini bitirmemeye karar verdi.
Britney, evliliğini tekrar düzeltebileceğini umarak ikinci bir çocuğu istedi. Ardından Jayden James doğdu. Fakat işler Britney'in umduğu gibi gitmedi. Evlerini ayırdılar. Britney daha sonra bir mesajla ayrılmak istedi Kevin'den. Bunu kendine yediremeyen Kevin, evin banyosuna eski karısı hakkında hoş olmayan şeyler yazmıştı:Resimde yazan şu : ''Bugün ben özgür bir adamım, Bayanlar dikkat. (imzası) Eşi s*keyim, bana çocuklarımı ver s*rtük!''

Daha sonra çocuklar için velayet davası açıldı. Kevin, balayılarında kaydettiği özel görüntüleri sızdıracağı tehditi ile çocukların haklarını tümüyle istedi. Fakat Kevin'in aslında istediği gerçekten çocuklar değildi. Daha Britney ile evli olmadan önce adam başkasından çocuk beklerken, sizce çocuklarını gerçekten önemseyecek biri gibi mi görünüyordu? Bu soruya kocaman bir HAYIR diyorum. Çocukların kendisinde kalmasını istiyordu böylece Britney ona kefalet ödeyebilecekti. Kevin'in tek derdi paraydı. Ve Britney'in servetinin büyüklüğünün de farkındaydı. Zaten Kevin Federline ismi bile Britney ile evlenmeden önce bilinmiyordu. Kevin 2007'den beri aylık olarak Britney'den düzenli para alıyordu ve Britney turlarında, konserlerinde çocuklarını yanında istedikçe, ödediği para daha da katlanıyordu.

Kevin, o dönemlerde (2007) Britney'in yediği lolipopların uyuşturucu içerdiğini öne sürerek mahkemede delil olarak sunmuş ve böylece çocuklarının velayetini talep etmişti.
Kevin avukat ücretlerini dahi ödeyemeyecek bir insandı. Velayet davasındaki avukat ücreti olan 500.000 $ ödenmesini istedi. Parası olmayan adam böyle geçinmeye çalışıyordu işte.

Peki Britney'in çöküşündeki etken sadece Kevin Federline mıydı? Tabiki hayır. Asıl etkenlerden biri o zamanlar menajerliğini yapan Sam Lutfi ismindeki adi insan. Adi diyorum çünkü birazdan anlatacaklarım hepinizi belki de şoka uğratacak. Başlıyorum.

Britney o zamanlar Bipolar hastasıydı.
Öncelikle şunu demek istiyorum. Britney Bipolar hastasıdır. Bipolar bozukluk veya iki uçlu duygudurum bozukluğu, eskiden manik depresyon, manik atak veya manik depresif bozukluk olarak bilinen hastalıktır. Bipolar bozukluk, kişinin depresyon ve/veya mani, hipomani, ve/veya karışık durumlar geçirdiği duygudurum bozuklukları sınıfını tanımlayan tanısal kategoridir. Kişinin, depresif eğilimlerin yoğun yaşandığı dönemlerle, taşkınlık, coşkunluk olarak tanımlanabilecek mani dönemleri yaşadığı, bu bağlamda Bipolar Bozukluk ya da Manik Atak olarak tanımlanan bir rahatsızlıktır. DSM-IV adlı tanı ve istatistik kriteri ile teşhis konur. Bu hastalığın genelde yirmili yaşlarda ortaya çıktığı çeşitli kaynaklarda belirtilmektedir.


Bu hastalığı, çok sevdiği teyzesinin ölümü, boşanması, çocuklarını kaybetmesi ve hayatına kötü insanları dahil etmesiyle daha da arttı. Sam Lutfi o dönemlerde menajerliğini yapmaya başlamıştı. Ve bu hiç iyi birşey değildi. Çünkü bu adam, onu hasta etmek için çok uğraştı. İlaçlarını vermiyordu veya yanlış ilaçlar veriyordu. Ve verdiği ilaçların hastalığına zerre katkısı yoktu. Aksine daha da zarar veriyordu ve bu da Sam'in işine geliyordu. Neden mi? Delirmiş, depresyonda olan Britney = Paparaziler = Para demekti.


Paparazileri çağırıp Britney'in nerede olduğunu haber veriyordu. Bundan dolayı da onlardan para alıyordu. Paparaziler de paranın kokusunu alınca işe koyuluyorlardı haliyle. Hatta Sam, paparazileri Britney'in evine kadar sokuyordu. Düşünün. Kendi evinizde bile rahat yok. Britney'in annesi Lynne Irene o zamanları şöyle anlatıyordu: ''2-3 paparazi geldi ve mutfaktan içeri girmeye çalıştılar. Sam ile selamlaştılar. Paparaziler ona; Britney'in nerede olduğunu sordular. Sam ile paparazilerin konuşmalarından anladığımız kadarıyla , Sam Felipe'ye (bir diğer paparazi) Britney'in arabalarından birine girmesini, Britney'i dışarı çıkaracağını söyledi. Tüm anahtarların Sam'de olduğunu görünce, Britney'in kendi arabalarını kullanamadığını tüm yetkinin Sam'de olduğunu öğrendik.''


Britney onun gözetimi altından çıkmasın diye evin önünde arabada uyuyor, ev ve cep telefonunun şarjlarını alarak ailesine ulaşmasını engelliyordu. En kötüsü de yemeklerine uyuşturucu koyuyordu. Bu resimde Britney'in kanında az miktarda uyuşturucu çıktığındaki tepkisini görüyoruz. Ağlıyor haliyle çünkü az bile olsa o miktar bile çocuklarını tamamen kaybetmesine neden olabilirdi.Her dakika ona kötü bir anne olduğunu söyleyip onun güvenini yıktı. Çocuklarıyla ilgilenmemesi için elinden geldiğince Britney'i dışarı çıkardı. Çok sevdiği iki köpeği vardı Britney'in. Onları saklayıp, Britney'e duygusal işkence yaptı. Ve hastalığını daha da körükledi.

O aslında çocuklarını çok seven bir anne.

Geçen aylardaki mahkemeden: London'ı Gizleyerek Duygusal İşkence Yaptı.
Sam Lutfi o kadar kalpsiz biri ki, Britney'e işkence yapmak için küçük köpeğini kullandı. Ve günün kahramanı oldu.
Lynne ve avukatlar dava sırasında Britney ve Sam arasında geçen bir olayı anlattılar. Sam, küçük köpeği London'ı saklayarak , Britney'in ağlayarak köpeğini aramasına izledi ve gün sonunda ona destek olacağını söyleyerek köpeği sakladığı yerden çıkarıp ona verdi. Sam hem günün kahramanı oldu hem de Britney'in güvenini kazanmasına sebep oldu.

Annesi eve gelince onları içeri almadı. Zorla girdiler ve kızlarını hasta, korunmasız ve telefonu bile alınmış bir şekilde buldular. Buna rağmen Sam Brit'e ailesini göndermesini yoksa zarar vereceğini söyledi. Brit hastaneye kaldırıldığında ailesiyle buluşabildi. Hastaneye kaldırılma sebebi Jayden James'i vermemek için kendini kilitlemesiydi. JJ'de morluklar vardı ve Kevin'in yaptığını düşünerek vermek istemedi. Zorla içeri girildi ve elinden alındı. Daha sonraları ailesinin kontrolü altına girmişti artık Brit.


Eminim hepinizin aklında bazı sorular var; ''Bu adam cezasını çekti mi peki? Yaptıklarının bedelini ödedi mi?'' Üzülerek cevap veriyorum ki malesef hayır. Dahası Spears ailesine dava açtı. Fakat kaybetti haliyle. En büyük cezayı hala Brit çekiyor. tüm yaşadıklarıyla beraber hala koruma altında. Çocuklarını gördüğü zamanlar çok sınırlı. Koruma altında olduğundan Kevin'a velayet davasını açamıyor. Babası parasını yönetiyor. Düşünün. Kazandığı paranın sınırı yok ve babasının kontrolü altında kullanabiliyor. Babası ayrıca işlerini de yönetiyor; bu, dansları olsun konserleri olsun hepsini etkiliyor. Ve en önemlisi Britney'in tam anlamda bir özgürlüğü yok. Ayrıca Sam'in ''Tekrar Britney ile çalışmak isterim'' demesi vesayet davasını pozitif etkilemiyor malesef. İşte bu fotoğrafta Britney'in bileğine tutuş şekline bakılacak olursak, Sam'i tüm kontrolü nasıl elinde tutmak istediğinin bir kanıtı diyebiliriz.

Bir diğer isim Adnan Ghalib. Bu paraziti uzun uzun anlatmaya gerek yok. Brit'in özel anlarından yararlanıp, onun resimlerini para ile satan birisi.

Medya Britney'i karalamaya,üstüna gitmeye devam ediyorlardı. Ona atılan bir iftirayı açıklamak istiyorum:
Hamileyken sigara içiyordu orjinalde de görüldüğü gibi resim bir shop ürünüydü. Brit hamile olmak bi yana evli bile değildi ama bu resimle üstüne gidildi yine.

O zamanlarda ki en üzücü anlardan biri. Brit dergi raflarındaki dergilere bakıyor, kendisi hakkında çıkan dergileri inceliyor. Ve çocuklarının yarı velayetini kaybetmesinden dolayı dergilerde çıkan Brit'i suçlayıcı karalamaları inceliyordu


İŞTE FELIPE'NİN AĞZINDAN OLANLAR :

Brezilyadaki bir magazin dergisinde Britney'in peşinde olan paparazzilerden biri ropörtaj verdi. Onun adı Filipe Teixeira ve işte söyledikleri :

Veja Magazin : Paparazziler ile Birtney'in arası nasıl ?
Filipe : Her zaman, 30 tane paparazzi onu izler. Bazıları güvenilmeye değerdir, bazıları değildir. Bende güvenebiliceklerindenim.

Veja : Britney'in evi nasıl ?
Filipe : Kocaman. Britney hepsine kendi yetişmeye çalışıyor. Yardımcıları yok. Herşeyi şık ve iyi organize edilmiş. Etrafa atılmış bir kıyafetini hiç görmedim. Evin çevresinde çocuklarıyla birçok fotoğrafı var, ama onlar hakkında çok konuşmak istemiyor. Bu konuda soru sorduğumuzda, Britney üzülüyor.

Veja : Onun normal olduğunu düşünüyor musun ?
Filipe : Evet! Britney içmek için dışarı çıkmıyor, uyuşturucu kullanmadığı ve bir maddenin etkisi altındayken araba sürmediğide kanıtlandı. İnsanların onun deli olduğunu söylemesinin nedeni şu; çünkü o süpermarkete pijemalarıyla gidebilen ve halk içerisinde hamburger yiyebilen biri. Yaptığı herşey diğer Amerikalılar gibi.

Veja : Ama saçlarını kazıttı ve bir arabaya şemsiye ile saldırdı...
Filipe : Problemleri vardı, daha yeni boşanmıştı, çocuklarını kaybetmekten korkuyordu. Sadece birden patlama yaşadı.

Veja : Adnan Ghalib'i tanıyor musun ?
Filipe : Herkes Adnan'ın niçin Britney'le olduğunu biliyor. O sadece Britney'in özel resimlerini istiyor.


2008 ve Hastaneye Kaldırılması
Sam ve Adnan olayının patlama noktasıydı belkide ilaçları verilmeyip kötüleşmesi için herşey yapıldıktan sonra en sonunda amaçlarına ulaştıkları bı andı. O anda bile onu küçük düşürrmek için uğraştılar ambulansa alınınca ayağından bağlamak istediler ama Brit'i bilen biri Brit'in zaten kaçmayacağını bilirdi.
O gün olanlar tam net açıklanmadı ama Sean'ı babasına verdikten sonra jj'yi vermek istemedi kendini ve jj'yi kitledi zorla sağlık ekipleri ve polisler eşliğinde girildi yanına. Sonradan yapılan açıklamaların birinde olayla ilgili Britney'in JJ vücudunda morluklar bulduğunu bu yüzden çocuğu vermek istemediği zorlanınca kendini odasına kitlediğiydi .Annelik iç güdüsüyle yaptığı bu davranış, ona oğullarını kaybettirecekti ve uzun süreli bir soruna neden olacaktı.


Bu kadının aslında tek istediği şey, özel yaşam alanıydı. Biraz özgürlüktü. İstediği gibi yaşayabilmekti. Ve çocuklarına iyi bir anne olabilmekti. Ama medya ve insanlar ona en ufak bir hatasının bedelini çok ağır bir şekilde ödettiler ve ödettirmeye devam ediyorlar. Sonunda bir patlama yaşayıp saçlarını kazıttı. Ve bu haliyle bile ona '' Deli'' damgasını vurdular. Onlar bu resimde saçlarını kazıyan delirmiş bir dünya starı gördüler ve sadece duydukları yalan şeylere inanmaya devam ettiler. Ama asla altında nelerin yattığını bilemediler.

O zamanlar Britney'in resmini çekmek çok karlı bi işti çünkü bu resimler ajanslara milyon dolarlar karşılığında satılıyordu ve o ajanslara iyi gelir getiriyordu. Hatta X17'nin sahibi bunları açıkklayıp Britney'e bu kazançları için teşekkür etmişti.


Gelelim şemsiye ile saldırma olayına.

Britney o gün paparazzilere saldırdı belki ama onun bile bir nedeni vardı. Siz de her adımınızın kameralarca takip edildiğini ve flashlardan başka birşey göremediğinizi düşünün. Fakat Britney bu olayın ardından özür bile dilemiştir:

Sevgili x17,
Şemsiye ile yaptığım son olaydan dolayı özür dilemek istiyorum. Karakterimi, kocanın üzerine düşen hiç bir şeyi yapmadığı ve sonucunda yer değiştirmek zorunda kaldıkları filmdeki rolüme hazırlıyordum. Maalesef o bölümü iyi anlayamadım. Üzgünüm, rolümü çok ciddiye alarak kendimden geçmiştim. (Britney alttan alttan Kevin'e laf sokuyor tabi ki)

Britney daha sonra yaşadıklarını kendi ağzından, doğru bir şekilde anlatmak için For The Record belgeselini çıkardı. Bu belgeselde yeni albümü Circus üzerinde çalışırken görüyoruz ve ayrıca kendi ağzıyla yaşadıklarını, hislerini düşüncelerini anlatıyor. O belgeselden bir kaç alıntı:

- Gerçekten tamamen mutlu olamıyorsun çünkü bunun da senden alınmasından korkuyorsun.
- Eğer şuan altında olduğum kısıtlamalar olmasaydı biliyorsun tüm avukatlar, doktorlar ve insanlar her gün beni inceliyor ve tüm bu şeyler olmasaydı, ben bunları yaşamıyor olsaydım, özgürlüğüme kavuştuğumu ve tekrar kendim gibi olduğumu hissederdim.
- Çoğu ünlünün çevresinde 3-4 kişi oluyor, her zaman çocuklarını bebek arabasına koyup süpermarkete gidebiliyorlar.Jessica Alba'yı süpermarkette gördüm, kendi kız kardeşim bebeğiyle süpermarkete gidiyor ama ben çocuklarımla hiç bir yere gidemiyorum.

- Hayatımın gerçekten gerçekten kötü bir dönemiydi.Sadece evde olmak istemediğimi hatırlıyorum. Çünkü benim bebeklerim, benim için evi temsil ederdi . bu onlarla beraber yaşadığım evimdi ve ne zaman eve gitsem, "Oh Tanrım! Burada olamam." derdim. Bu yüzden arabamdayken sadece bir yere doğru ilerlerdim."

- Ortada şöyle bir anlayış var. İnsanlar bunun bile ben olmadığını düşünüyor. Onlar okuduklarına, duyduklarına ve gerçek bile olmayan şeylere inanıyorlar.

- İnsanlara ne hissettiğimi söylediğim zaman, beni duyuyurlar ama beni gerçekten dinlemiyorlar. Onlar ne duymak istiyorsa onu duyuyorlar. Onlara söylediklerimi gerçekten dinlemiyorlar. Bu kötü (Ağlamaya başlıyor.)
- Kevin ilgili sahte şeyler yaşıyordum ve o zamanlar meydana gelen herşey üzerine perişan oldum. İnsanlar, çıldıran ve bu tip şeyler yapanın sadece ben olduğumu düşündüler ama insanlar her zaman saçlarını kazıtıyorlar, biliyorsun. Ama bahsettiğim şu, çok fazla şey yaşıyordum. Baş kaldırışın bir şeklini hissetmek, daha fazla özgürlüğü hissetmek ve olan karmaşık olayları geride bırakmak içindi.


- (Gülüyor) Hayatımın garip olduğunu biliyor muyum ? Şimdiye kadar öğrendiğim tüm şey bu.Şimdilik yazımı burda sonlandırıyorum. Umarım birçok konuya açıklık getirmişimdir. Çünkü hiç birşey göründüğü gibi değil gerçekten. Her gördüğünüze inanmak yerine araştırıp okumak en iyisi. Önyargıları yıkmamız gerekiyor ve eleştiri yaparken dozunda yapmamız gerekiyor. Çünkü bunun karşımızdakini ne derece yıkabileceğini bilemeyiz.

Britney, biz Army'ler için bu yüzden çok şey ifade ediyor. Çünkü o bize herşeyin üstesinden gelinebileceğini, güçlü olunabileceğini ve başarıyı tekrar yakalayabileceğimizi öğretti. Biz onunla birlikte ''Dünden daha güçlüyüz!'' ve hepimiz ''onun bir parçasına'' sahibiz.


Seni seviyoruz Britney.
-Alıntıdır

Demi çok seviyorum ama ilk önce bunları bi okuyun sonra gerçekte Demi'mi güçlü Britney'mi güçlüymüş öğrenin.
__________________

Swαgger. isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 02-22-2014, 04:31 PM   #2
Süper Uzman Skorcu
 
Demetriα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2012
Nerden: Tonia.
Mesajlar: 2.279
Demetriα. is on a distinguished road
Standart Cevap: Britney Spears ve Yaşadıkları.

Abi hepsini okudum .Demi hayranlari kizmasin ama Demi her yerde yasadigi olayi anlatarak prim yapmaya calisiyor . Demi'nin yasadiklari Britney'in yanindan bile gecemez .
__________________
"Maybe I'm too...
busy being yours to fall for somebody new"

Demetriα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alıntı ile Cevapla
Alt 02-22-2014, 07:27 PM   #3
Görevli Skorcu
 
hayal_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2013
Nerden: |M & M|
Mesajlar: 4.774
hayal_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Britney Spears ve Yaşadıkları.

Kesinlikle katılmıyorum Demetria kardeşim.

Demi'de bipolardı ve kliniğe yattı, hatta ''Stay Strong'' belgeselinde kliniği gösteriyor.Haklısın,Britney'in yaşadıklarının yanından bile geçmez ama acı acıdır...Bu daha çok bu daha az diye ayırmak yanlış olur.Ayrıca Demi'nin prim yapma amacı olduğunu düşünmüyorum.Herkesin kendi düşüncesi,bu da benim...
__________________|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

SLİM SHADY .
hayal_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alıntı ile Cevapla
Alt 02-22-2014, 11:13 PM   #4
Görevli Skorcu
 
Swαgger. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Nerden: stanford
Mesajlar: 6.508
Swαgger. has a spectacular aura aboutSwαgger. has a spectacular aura aboutSwαgger. has a spectacular aura about
Standart Cevap: Britney Spears ve Yaşadıkları.

Hayal, evet biliyoruz Demi'de bir suru sey yasadi ama Brit kadar fazla degil. Ama herkes Demi'nin guclu oldugunu saniyor suan da, yaniliyosunuz. Brit bence daha cok sey yasadi ve o gercekten cok guclu.
__________________

Swαgger. isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alıntı ile Cevapla
Alt 02-22-2014, 11:28 PM   #5
Super Moderator
 
Jophiel. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2010
Nerden: Stevenage
Mesajlar: 9.943
Jophiel. has a spectacular aura aboutJophiel. has a spectacular aura about
Standart Cevap: Britney Spears ve Yaşadıkları.

Katılıyorum, ben bilmiyodum mesela Britney'in böyle şeyler yaşadıklarını. Demi'nin bi kez olsun okumadım hayatını falan, neler yaşadıklarını ama sürekli acılarını, ne yaşadığını dile getirdiğini düşünüyorum. Herkesin düşüncesi farklı sonuçta, hepinize saygı duyarım
__________________
Jophiel. isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alıntı ile Cevapla
Alt 02-23-2014, 02:50 PM   #6
Görevli Skorcu
 
Swαgger. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Nerden: stanford
Mesajlar: 6.508
Swαgger. has a spectacular aura aboutSwαgger. has a spectacular aura aboutSwαgger. has a spectacular aura about
Standart Cevap: Britney Spears ve Yaşadıkları.

Aslında resimlerde vardı ama kopyalayamıyorum
__________________

Swαgger. isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alıntı ile Cevapla
Alt 02-24-2014, 02:54 PM   #7
Phi
Yeni Skorcu
 
Üyelik tarihi: Jan 2014
Mesajlar: 3
Phi is on a distinguished road
Standart Cevap: Britney Spears ve Yaşadıkları.

Britney Spears kadar güzeli daha gelmez
__________________
Phi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alıntı ile Cevapla
Alt 03-01-2014, 10:58 PM   #8
Deneyimli Skorcu
 
Imagine. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2014
Nerden: #mmfd
Mesajlar: 136
Imagine. is on a distinguished road
Standart Cevap: Britney Spears ve Yaşadıkları.

Alıntı:
Jophiel.´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Katılıyorum, ben bilmiyodum mesela Britney'in böyle şeyler yaşadıklarını. Demi'nin bi kez olsun okumadım hayatını falan, neler yaşadıklarını ama sürekli acılarını, ne yaşadığını dile getirdiğini düşünüyorum. Herkesin düşüncesi farklı sonuçta, hepinize saygı duyarım
Aynen bencede , biraz acindirmak gibi oluyor , ve cidden Britney'in bu kadar sey yasamasi cidden kotu .
Imagine. isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alıntı ile Cevapla
Alt 03-15-2014, 03:57 PM   #9
Görevli Skorcu
 
hayal_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2013
Nerden: |M & M|
Mesajlar: 4.774
hayal_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Britney Spears ve Yaşadıkları.

Bence de Britney daha fazla şey yaşamış ve buna rağmen hala çok güçlü biri.Herkesin düşüncesine saygı duyarım tabii.
__________________|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

SLİM SHADY .
hayal_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alıntı ile Cevapla
Alt 03-17-2014, 07:46 PM   #10
Tecrübeli Skorcu
 
Kalpsiz_Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2013
Nerden: Revival/Same Old Love
Mesajlar: 3.687
Kalpsiz_Serseri is on a distinguished road
Standart Cevap: Britney Spears ve Yaşadıkları.

Ohaa.... Bilgi için tşk
__________________
So,those who are heartless,once cared too much
Kalpsiz_Serseri isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler
Stil
Search Engine Friendly URLs by vBSEO