Forum Skor - Oyun Forumu  

Geri git   Forum Skor - Oyun Forumu > Üye Özel Alanı > Sevgili Günlük

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-11-2014, 09:19 PM   #1
Görevli Skorcu

Monica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Monica will become famous soon enough
Standart Yalnız Sen.

Geldin ve yüzümü güldürdün . Arkadaşım , ağabeyim,kankam,sevdiceğim.. Geldin ve her şeyim oldun. Geçici bir heves de değilsin hem . Seviyorum ; gülüşünü,sahiplenici tavırlarını , triplerini , sesini..
Gülüşün , rüyalarıma giren gülüşün . Ne de iç ısıtıcı . "Gülüşün yuva yapmış aklıma" . Rüyalarda bilinçaltı konuşur , bilinçaltıma girmişsin belli. Ve mutluyum.

sana gitme demeyeceğim.
üşüyorsun ceketimi al.
günün en güzel saatleri bunlar.
yanımda kal.

sana gitme demeyeceğim.
gene de sen bilirsin.
yalanlar istiyorsan yalanlar söyleyeyim,
incinirsin.

sana gitme demeyeceğim,
ama gitme, lavinia.
adını gizleyecegim
sen de bilme, lavinia.
Ö.ASAF

#BirazMüzik

Konu sohbete dönüşmesin lütfen.

Konu Monica tarafından (09-11-2014 Saat 09:25 PM ) değiştirilmiştir.
Monica isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!

Alt 09-11-2014, 09:53 PM   #2
Görevli Skorcu

Standart Cevap: Yalnız Sen.

Sonbahar'ı hep çok sevmişimdir ben . Çünkü yalnızlığı anlatır bana . Belki bu sonbaharı birlikte geçiririz ? Belki yine yalnız olurum . Bilemeyiz , neyi bildik ki bunu bilelim . Bugün değişikti , hoş daha bitmiş sayılmaz . Hem üzüldük , hem güldük . Sesine aşığım ben , bugünün repliği ; " Sen konuş ben dinleyeyim." Aklıma gelişini seveyim , ne güzel dağıtıyorsun öyle. Hem çıktığın da yok ki . Sana "Benimsin" demek , seni sahiplenmek , yalnızca bana ait olduğunu bilmek ,kıskanmak , kızmak , sevmek. Hepsi öyle güzel ki . Geleceği düşünmek istemiyorum ben , ne olacağımız pek önemli değil . Şu an ne hissettiğim önemli , anı yaşamak lazım . Düşünerek bir yere varılmaz ki . Sen mantığınla hareket etmekten vazgeçmeyeceksin ya , ben de duygularımla hareket etmekten vazgeçmeyeceğim. Duygusuzum dedin bugün , kendini tanımıyorsun . Sen duygusuz değilsin , sadece güçlüsün . Seni biliyorum ben , tanıyorum . Kendimden çok seni tanıyorum .Her gün hakkında yeni bir şey öğrenmek hoş. İlgi alanım oldun artık . Seninle ilgilenmeye aşığım.Seviyorum.

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alt 09-11-2014, 10:03 PM   #3
Görevli Skorcu

Alt 09-11-2014, 10:18 PM   #4
Görevli Skorcu

" Uyku tutmasın bizi , masayı hazırla balkona desin. Rakı koyalım hiç eksilmesin , koynunda içeyim . Sigaram nerde desin . Kültabla,çakmak,sigara alıp geleyim, içerde ki odadan.İçelim karşılıklı rakıyı , sigarayı,birbirimizi . Biz hiç eksilmeyelim. "
Alt 09-12-2014, 02:13 AM   #5
Görevli Skorcu

Suan uyuyorsun sanirim. Whatsapp'a girmedin . Cok cabuk ozleyen biri degilim aslinda , ama konu sen olunca bambaska. Sen olunca cabuk ozluyorum . Duygularim agir basiyor seninle. Buyune kapiliyorum , her defasinda dustugum kuyudan cekip cikariyorsun beni . Hep kal istiyorum , hic gitme . "seversen gider" olgusuna uyma istiyorum. Eksiklerimi seninle tamamlayayim , seninle kavrayayim hayati , seninle anlayayim yasamin anlamini , birlikte sorgulayalim her seyi , bir karar vereceksek birlikte verelim. Bunlari istiyorum ben cok degil de hem. Aramiz kotu oldugunda her sey sacma geliyor , huysuz , sorumsuz , duygusuz biri haline geliyorum . Senden baska hic kimse tam anlamiyla yetemiyor bana , sen olmayinca hep bir seyler eksik,yarim,tatsiz. Bitmeden sondurulmus sigara , yarida birakilmis cay , annesiz bir cocuk , kanatsiz bir kus , yildizsiz gece,bulutsuz gokyuzu,ruyanin en tatli yerinde uyandirilmak gibi. Cevrim ici oldugunda kimle konusuyor diye merak etmek , bir annenin cocugunu gec saatte gelidiginde merak etmesiyle esdeger. Herneyse . Ozluyorum.

Konu Monica tarafından (09-12-2014 Saat 02:17 AM ) değiştirilmiştir.
Alt 09-12-2014, 02:04 PM   #6
Görevli Skorcu

Yaşlansan ya benimle , birbirimizin yüzündeki kırışıklıkları sayarız seninle. Bugün de ölmedik şükür , birlikteyiz deriz. Yarına gözümüzü açacağımızı bilemediğimizden ," seviyorum seni be adam" derim her gün . Sen de " ben de seviyorum hatun" dersin. Mutlu oluruz . Şiir yazamasam da okurum , gözlerinin içine bakarım ve derim ; " Sen benim okumaktan bıkmayacağım şiirimsin ."Kitap okumayı sevmesen de ben okurum sana , en güzel satırlarımı sana okurum.

Böyle ol bana karşı , hiç gitme . Korkuyorum , kaybetmekten . Her şeyim ol benim .Sadece sevdiğim adam değil , saygı duyduğum adam , beni koruyan adam , her şeye inat beni affeden adam , gözlerimin içine bakıp gülümseyen adam..

Ankara gibi ol , Kızılay Meydanı gibi sıcak . Hem mütevazi , hem görkemli , hem samimi.

Sen hiç geç kalma olur mu ? İnsanız hep gecikiriz , aşklara , özlemlere , sohbetlere , hayata .. Biz farklılık yapalım geç kalmayalım . Çayımız soğur sonra , ben özlerim hem .Alışamam yokluğuna , öyle kolay değil de bu . Gel sevgili , konuşalım .

Hatırlıyor musun ?
Alt 09-13-2014, 12:42 AM   #7
Görevli Skorcu

Yine bir gece yarisi ve ben yine yaziyorum . Bir gun yapmaktan tek bikmayacagim sey yazmak olacak sanirim. İnsanlarin kuru gurultuleri yerine kagittaki safligi yeglerim. Sen benim zehirimsin ve ayni zamanda panzehirim . Hem olduruyorsun beni hem hayata donduruyor. Bu gece de yalnizim . Ah sen ve küsmelerin . Ne kadar zor bir adamsin . Huysuz,aksi bir o kadar tatli dilli. Yengec burcunun ozelligi hem bunlar. Her soguk davranisin icimde bir seyler kopariyor. Ve hala seni sevdigimi bilmek rahatlatiyor. Sessizligin en buyuk firtinam. Konusmuyorsun ya hani , soylemedigin her kelime icin ayri kahroluyorum. Ozledim seni dedin ya , bunu bilmek guzel. Birileri tarafindan sevildigini ,ozlendigini bilmek guzel, ki o kisi sensen diyecek soz yok. Hep baglanmaktan korktum ben , bu yuzdendir asktan kacisim. Ve beceremedim bu sefer kacamadim baglanmaktan . Senin limanina sigindim bende. Guven kokuyor her parcan . Eger bilmek istersen sana kendimden cok guveniyorum. Belki aptallik bu yaptigim , ama denemeden bilemeyiz .Bir yerden baslamak lazim hayata tutunmaya . Benim tercihim sen oldun .Seninle oldu baslangicim , son olmasi da temennim. Bakma sen benim boyle olduguma , muzik var diye yaziyorum . Muzik olmazsa yazamam . Yazarim ama en fazla sıkıcı bir otobiyografi falan olur . Her kelimesine ayri duygu yukleyemem yoksa . Bu duygulari tam olarak anlaman icin , her yazinin sonuna bir muzik koyuyorum . O muzikle yaziyorum yaziyi , birlikte okursan anlarsin ancak .

Alt 09-13-2014, 12:48 AM   #8
Görevli Skorcu

İnat ettim . Aynen , aynen , aynen,aynen,aynen,aynen.aynen,aynen,aynen,aynen,ay nen,aynen,aynen,aynen,aynen,aynen,aynen,aynen,ayne n,aynen,aynen,aynen,aynen,aynen,aynen,aynen,aynen, aynen,aynen,aynen,aynen,aynen,aynen,aynen,aynen,ay nen,aynen,aynen,aynen,aynen,aynen,aynen,aynen,ayne n...
Alt 09-13-2014, 12:54 AM   #9
Görevli Skorcu

Seninle Olmanın En Güzel Yanı
“Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun?

Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek.

Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun?

”Seni seviyorum” sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek.

Seninle olmanın en heyecanlı yanı ne biliyor musun?

Aynı şeyleri seninle aynı anda düşünmek birlikte ağlamak gülmek. Ve buradayken bile seni çılgınca özlemek…

Seninle olmanın en acı yanı ne biliyor musun?

Seni hiç tanımadığım bir sürü insanlarla paylaşmak. Senin yanında olan, seninle konuşan herkesi çocukça kıskanmak.

Seninle olmanın en mutlu yanı ne biliyor musun?

Tanıdık birileriyle karşılaşma tedirginliği ile yollarda yürümek yan yana… Elimdeki şemsiyeye inat yağmurda ıslanmak birlikte. Elimde kır çiçeğiyle seni beklemek… Aynı mekanlarda aynı yiyecekleri yemek.

Seninle olmanın en romantik yanı ne biliyor musun?

Sensiz gecelerde sana söyleyemediklerimi yıldızlara aya anlatmak… Okuduğum kitabın sayfalarında dinlediğim şarkıların türkülerin şiirlerin her mısrasında seni bulmak.

Seninle olmanın en zor yanı ne biliyor musun?

Seni kaybetme korkusuyla hayatta ilk kez tattığım o tarifsiz duygularımı umut denizinin ortasında küreksiz bir sandala hapsetmek. Sevgili yerine yıllarca dost kalmayı başarmak. Yalın ayak yürümek bıçağın en keskin yerinde. Kanadıkça tuz yerine gözyaşlarımı basmak yüreğime.

Seninle olmanın tek yan etkisi ne biliyor musun?

Nereden bileceksin?

Sen benimle hiç olmadın ki. Olsaydın avuçlarım terlemezdi… Isırmazdım dilimin ucunu… Özlemezdim seni yanımdayken.Kıskanmazdım.

Korkmazdım yollarda yürümekten. Islanmazdım yağmurlarda… Yıldızlara aya dert yanmaz, böyle her şarkıda serhoş olmazdım.

Korkmazdım seni kaybetmekten ayaklarım kan revan atlardım sandaldan denize… Ve her kulaçta haykırırdım seni..

Ama sen hiç benimle olmadın ki…
YA AKLIN BAŞKA YERLERDEYDİ YA YÜREĞİN…”

Alt 09-13-2014, 01:17 AM   #10
Görevli Skorcu

Bu siiri hatirladin mi ? Sana ilk okudugum siir . Sesimi ilk duydugun siir . Guzeldi be . Cok icten okumustum , hos seninle hep ictenim. Yerin ayri bende. Diyorsun ya hani beni ezberlemissin diye , o an ki mutlulugu , heyecani anlatmak mumkun degil. Sen farkli geliyorsun bana . Hakkinda her seyi en ince ayrintisina kadar ogrenmek istiyorum . "Hakkinda her seyi duymak istiyorum bu ask degil de nedir ?" Bir gun ayni kulaklikla muzik dinlemek , ne hos olurdu . Hem sıkıntı yasamayiz sen sag kulaginla dinlemeyi seviyorsun , ben sol. Bir nevi tamamliyorsun sen beni . eger yoksan eksigim . Hakkinda ogrenecegim cok sey var daha . Senin hakkinda biyografi yazabilecek bilgiye sahip olmak istiyorum ^^ Cok mu kanaatsizim dersin ? Eveet konu sen olunca kanaatkar olamiyorum . Konusmalar yetmiyor , sesini duymak yetmiyor , sevmek yetmiyor . Duygularin en yogun ve en cilginini yasiyorum seninle . Nasil yaptin bilmiyorum ama tum dengelerimi alt ust ettin .Bir sey var sende cozemedigim . Derinlerine inmek istiyorum . izin verir misin ?
#SensizOlmaz

« Talihsiz Kaderim. | - »
Seçenekler
Stil

Search Engine Friendly URLs by vBSEO