Forum Skor - Oyun Forumu - Administrator Dogan Abi İle Röportajım . :)
Forum Skor - Oyun Forumu

Forum Skor - Oyun Forumu (http://forum.oyunskor.com/)
-   OyunSkorcular'la Röportaj (http://forum.oyunskor.com/oyunskorcularla-roportaj/)
-   -   Administrator Dogan Abi İle Röportajım . :) (http://forum.oyunskor.com/oyunskorcularla-roportaj/45797-administrator-dogan-abi-ile-roportajim.html)

Diana. 04-25-2013 05:17 PM

Administrator Dogan Abi İle Röportajım . :)

Ben : Merhaba :)
Dogan.:Merhaba
Ben : Başlayalım mı Abicim ?
Dogan.:Başlayalım abisi
Ben: Öncelikle Yaşını Öğrenelim abi Kaç yaşındasın ?
Dogan.:23 Yaşındayım.Kimliğe göre tabiki bu.Normal doğum yaşım 24 :)
Ben:Peki Bu yaşta isen mutlaka İşin Vardır Forum Dışında İşin Var mı?
Dogan.:Forum benim işlerimden birtanesi diyebiliriz,Oyun Skor ailesi olarak internet sektöründe bir çok alanda faaliyet gösteriyoruz.Oyun Skor ve Forum Skor bunlardan sadece bir tanesi.
Ben:Hmm . Bundan Başka sektörleri açıkçası ben bilmiyordum Teşekürler . (:
Peki Nerelisin ? Nerede Oturuyorsun ?
Dogan.:Yaş sorusunda olduğu gibi bu soruyada biraz karışık bir cevap vereceğim :)Doğum yerim Konya.Kütük bilgim Afyonkarahisar.ancak uzun süreler Antalya şehrinde yaşadım :) . Şuan Konyada yaşıyorum.
Ben:Evet Karmaşıkmış Biraz :D Peki Her kez Gibi senin de Hobi ve fobilerin vardır elbet.
Dogan.:illa ki..
Ben:Hobi Ve Fobilerin Neler ?
Dogan.:Önce fobilerimden bahsedeyim,böceklerden inanılmaz derecede korkarım,bulunduğum ortamda bir böcek varsa muhakkak orayı terk ederim aksi halde sürekli huzursuz olurum..birde yükseklik korkusu var
bunların haricinde aman aman bi fobim yok gibi.. :)

hobilerime değinecek olursak
Doğa ile iç içe olan çoğu şeyi çok severim özellikle kamp kurmak bunlardan birisidir.
Fırsat buldukça kamp kurarım.Balık tutmaktan büyük keyif alırım.
Ve bir konu üzerinde beyin fırtınası yapmak çok hoşuma gider..

Ben:Doğa ve böcekler iç içe bir bütündür Senin için zor oluyor mu ?
Dogan.:Hem de nasıl :) . Yanımda yiyecek ve içecekten çok böcek, sinek ilacı götürüm :)
ama şunu da belirtmek isterim , bu fobi olarak belirttiğim böceklerden kastım
halk arasında pis olarak bilinen böcekler. isimlerini burada söylemek istemiyorum
ama karınca gibi zararsız böceklerden yana bir sıkıntı yok :) zaten doğal alanlarda bu pis böceklere rastlamakta çok zor .

Ben :Evet :) Peki Futbol İle Aran Nasıldır Doğan Abi ?
Dogan.:Bir Fenerbahçe taraftarıyım.Ama ne koyu nede holiganım.
Fenerbahçenin büyük maçlarını yada derbi maçlarını Fenerbahçe forması ile izlemeye bayılırım ancak , futbol benim hayatımda sadece sosyal bir aktivitedir. Çoğu kişi gibi futbolun içine kendimi hapsetmem ve futbol hakkında polemiğe girmekten pek hoşlanmam.

Ben:En Doğrusuda Budur Zaten (:
Dogan.: :)
Ben:Peki Forumskor ' da admin olmana yol açan bir olay var mı ? Varsa Nedir ?
Dogan.:Forumskor'da bir geçmişim yok maalesef, bunun bir çok nedeni var , bunlara değinmek istemiyorum admin olma sebebimi ise şöyle özetleyeyim..
Forumskor'un diğer forumlardan farklı yönleri var..
Bunların başlıcasında bu işi sadece egolarımızı tatmin etmek için yapmıyoruz. Oyun Skor ve Forum Skor bizim şirketimizin bir bölümünü oluşturuyor.

Yani bir alış veriş merkezi düşünün ve bu avm deki kıyafet reyonlarının olduğu bölümü düşünün . O reyonlar avm nin nasıl bir parçası ise Oyun Skor ve Forum Skor'da bizim şirketimizin bir parçaları.
Şirkette göreve başladığım süre ile birlikte Forum Skor yöneticiliğimde başlamış oldu.
Bu işi profesyonel yaptığımız için dışarıdan sadece moderatör en fazla süper moderatörler alıyoruz. Tam yetkili bir arkadaşımızı admin yapabilmek için
Ofisimizdeki diğer arkadaşlarımızın olduğu gibi her gün yüzünü görmemiz gerekli :)

Ben:Evet Anlıyorum . :) Peki Forumskor Üyelerimizden Memnun musunuz ?
Dogan.:Aslında bu soru tam tersi olması gerekli :)
Üyelerimizin bizden memnun olup olmadığı sorulmalı, ancak ben memnun olmadıkları kanaatindeyim.Çünkü Forum'a yeteri kadar vakit ayıramıyoruz. Üyelerimiz belki bize kızıyorlar ancak , İlgilenmemiz gereken o kadar çok sorun ve iş var ki
Forum Skor'a yetişemiyoruz bir üyemiz bir gün ofisimize gelip bizi izlese hak vereceğine eminim :)
Genel olarak ben üyelerden memnunum, ara sıra hayal kırıklıkları yaşamıyor değilim.
Örneklendirecek olursak ;
Forumda bir çok zaman gözlem yapıyorum.Bir monitörde sürekli forum skor açık ve izliyorum, hakkında çok iyi şeyler düşündüğüm belki tüm yetkili kadrosunun başına getirmek istediğim bir görevli aniden,farklı bir forumun reklamını yapıyor, beni banlayın vs. gibi sözler söylüyor.Bu inanılmaz bir hayal kırıklığı yaratıyor bende daha sonrasında çok daha temkinli davranmama sebep oluyor
.

Ben: Evet . (: Fakat Ben Kendi adıma konuşacak olursam Ben memnunum . Forumumuzda huzuru ve güveni sağlıyorsunuz. Fakat yenilikler Ve halletmenizi istediğimiz birkaç küçük sorun dışında: Gayet Mutlu Ve Sizden Memnunuz . :)
Dogan:Şimdi o küçük sorunları biliyorum ancak bunlar sizin tabiriniz ile küçük. Forum veri tabanı o kadar kalabalık ve karmaşık ki,en ufak bir harfin yerini değiştirmeyi denediğiniz zaman sanki bir gökdelenin altında kalmış etkisi hissettiriyor :)
Ben:Evet Tabiki Bu Arada Sizi de Düşünmemiz Gerkeir .
Konuya Dönecek Olursak Son Olarak Söylemek İstediğin Herhangi Bir şey Var mı ?

Dogan.:Söylemek istediğim bir çok şeyi zaman zaman paylaşıyorum ancak röpörtajı okuyacak olan arkadaşlara küçük bir ipucu vereyim.Günde mesaj kutuma 50 adet kadar özel mesaj düşüyor,bunların 40 a yakını görevli alımı hakkında olan mesajlar,
durup dururken görevli olma isteğiniz biraz abes kaçarak bizde ters bir düşünce oluşturabiliyor.Görevli olmak isteyen arkadaşlar forumu takipte kalmalı ve ben başlık açtıktan sonra başvuru yapmalılar ki ihtiyaç olduğu zaman aklımıza gelsinler..
Şimdi başvuru yapan bir arkadaşı ihtiyaç olduğu zaman benim hatırlamam neredeyse imkansız :)
Söyleyeceklerim bu kadar Esracım senin sormak istediğin başka soru varmı ?

Ben:Hayır Yok abicim Benimle röportaj yaptığın İçin Çok Teşekür Ederim
Dogan.:Rica ederim, benimle tekrar röpörtaj yapmak isteyen arkadaşlar sana ulaşırsa iletişim bilgilerimi paylaşmaktan çekinme lütfen. Biz arkadaşlarımızdan kaçan bir ekip değiliz.aksine onlarla iç içe olmayı çok seviyoruz :)
Ben:Tabikide Abicim İsteyen Olursa Bildiririm :)

~

Dogan 04-25-2013 05:20 PM

Cevap: Administrator Dogan Abi İle Röportajım . :)

Keyifli bir röpörtajdı, Esra gazetecilere taş çıkardı diyebiliriz :)

Juliet. 04-25-2013 05:20 PM

Güzel bir Röpörtaj. Tesekkürler. (:

Diana. 04-25-2013 05:21 PM

Bencede Öyle :) Teşekür Ederim Doğan Abicim O kadar Olmasada :D <3

Monica 04-25-2013 05:24 PM

Çok güzel olmuşş :) teşekürler :)

Diana. 04-25-2013 05:28 PM

Asıl Röportajı Yaptığımız Dogan Abiye Teşekür Etmeliyiz. (:

Monica 04-25-2013 05:31 PM

Teşekürler Doğan Abi :)

Jophiel. 04-25-2013 05:48 PM

Güzel olmuş, teşekkürler.

Sweetly. 04-25-2013 06:14 PM

Çok güzel olmuş ya.
Ben hiç böyle yapamam. :D
Teşekkürler. (:

Murphy. 04-25-2013 06:30 PM

Çok güzel olmuş ,sıkılmadan okudum (:

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:41 AM .

Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO