Forum Skor - Oyun Forumu  

Geri git   Forum Skor - Oyun Forumu > Oyun Dünyası > Flash Oyunlar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-09-2015, 11:21 AM   #1
Yeni Skorcu

memoweb is on a distinguished road
Standart Topçu Kafalar 2015 Oyununu Çok Seveceksiniz

Zevkli bir oyun olan topçu kafalar 2015 1 2 3 4 şampiyonlar ligi avrupa kupası oyna seçenekleri sayesinde siz değerli kardeşlerimize her zaman yayında emek vermekten onur duyarız, türk icadı olan bu oyunun yurtdışında daha çok oynandığını biliyor muydunuz? Evet doğru duydunuz yaptığımız bu oyun gerçekten yurtdışında da bir çok site tarafından paylaşıldı ancak yapımcısının kendileri olduğunu iddaa etmekteler bu tamamen yalandır. Nasıl oynandığı kısmına gelince ok tuşlarıyla ve boşluk tuşu yardımıyla kafa topu oyununu oynayabiliyorsunuz işte adresi: http://www.kafatopuoyunu.com/kafa-topu-5-yeni/

Konu memoweb tarafından (08-15-2015 Saat 01:53 AM ) değiştirilmiştir.
memoweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!

Alt 08-10-2015, 03:40 PM   #2
Görevli Skorcu

Treyarchh will become famous soon enough
Standart Cevap: Topçu Kafalar 2015 Oyununu Çok Seveceksiniz

Sağol kardeşim bu oyunla beni ne kadar mutlu ettiğini bilemezsin. Yurt dışında daha fazla oynandığını söylediğinde ilk başta inanmadım ama geçen gün Amerikadan arayan amcamlar bana orda bu oyunu oynadıklarını söyledi. Hatta Norveçte yaşayan sevgilim bile oyunu oynuyormuş inanabiliyor musun. Hatta bu oyun için kavga bile ettik geçen gün benden daha iyi oynadığını iddia ediyor. Bence bu oyun tüm dünyaya yayılmalı. Tüm insanlık bu oyunu oynamalı. Teşekkürler tekrar bu kadar orijinal bir fikri kimse hayata geçiremezdi
Treyarchh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alt 08-10-2015, 04:36 PM   #3
Emektar Skorcu

Murphy. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murphy. is on a distinguished road
Standart Cevap: Topçu Kafalar 2015 Oyununu Çok Seveceksiniz

Alıntı:
Treyarchh´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sağol kardeşim bu oyunla beni ne kadar mutlu ettiğini bilemezsin. Yurt dışında daha fazla oynandığını söylediğinde ilk başta inanmadım ama geçen gün Amerikadan arayan amcamlar bana orda bu oyunu oynadıklarını söyledi. Hatta Norveçte yaşayan sevgilim bile oyunu oynuyormuş inanabiliyor musun. Hatta bu oyun için kavga bile ettik geçen gün benden daha iyi oynadığını iddia ediyor. Bence bu oyun tüm dünyaya yayılmalı. Tüm insanlık bu oyunu oynamalı. Teşekkürler tekrar bu kadar orijinal bir fikri kimse hayata geçiremezdi

slk.ljJKSSKJJLKJOIHUhıhıhıLJJKjojncxömndc
Murphy. isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Seçenekler
Stil

Search Engine Friendly URLs by vBSEO