Forum Skor - Oyun Forumu  

Geri git   Forum Skor - Oyun Forumu > Üye Özel Alanı > Eğlence

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-07-2009, 08:19 PM   #1
Süper Skorcu

#chocolate# - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

#chocolate# is on a distinguished road
Post Hangi gül ne anlama geliyor

BEYAZ GÜL: Gül, aşkın sevginin ve mutluluğun en güzel anlatım şekillerinden biridir. Biliyorsunuz ki aşk kendi arasında ayrılır. Yaradana olan aşkımız, anneye olan aşkımız, sevgiye olan aşkımız, doğaya olan aşkımız. İşte Güllerde kendi aralarında böye çeşitlenir. Beyaz Gül, aşkın ve sevginin 'masumiyeti'ni simgeler.
KIRMIZI GÜL: Yaşadığınız bu dünyada seviyor ve seviliyorsanız sizden daha mutlu insan olamaz. İşte bu sevgiyi bazen kelimelerde ve sözcüklerde ararız. Kadınlar ise bu kelimelerle birlikte duyguların en güzel şekli olan çiçeklerden beklerler. Çok seven ve sevilen erkeklerde bunları bilmek ister. Çiçeklerin anlamlarını bilmeyen erkekler bunları tam olarak anlayamaz. Kırmızı gül, Ateşli aşk, Seni çok seviyorum, ihtirasla bağlıyım anlamına gelmektedir. Bu çiçeği bir kıza verirseniz, ateşli duygularla sizi seviyorum, anneye veya ablaya verilirse seni herşeyden çok seviyorum eğer bir büyüğünüze ve önderinize verirseniz tutkuyla bağlıyım anlamına gelir. Bazen bir gül verdiğiniz kişi bu nalmaların tamamını verir.
PEMBE GÜL: Bir kişiyi seviyorsunuz lakin sevginizi bir türlü açılamıyorsunuz. Ona arkadaşlık teklif etmek istiyorsunuz, bunu kelimelere dökemiyorsunuz. Daha doğrusu nasıl bir tepkiyle karşılaşacağınızı merak ediyorsunuz. Karşınızdaki kişi size duygu beslemese bile vereceğiniz bir çiçek o kişinin size olan duygusunu sert değil ılımanlı bir şekilde herşeyi döker. Pembe gül, "gönlüm sende, seviyorum ve arkadaşımsın. Bu arkadaşlığı sevgiyle bütünlemek istiyorum." anlamına gelmektedir. Pembe gül, " minnettarlık, takdir etmek, hayranlık ve taziye" anlamına geldiğide ifade edilmektedir.
MAVİ GÜL: Sevginizin ve aşkınızın ilahiliğiniz gösterir. Gülün yapraklarındaki rengin farklılığı sevginizi ilahi aşk olduğunu göstermiş olursunuz. Bu sevgi bir kişiye, bir varlığa veya niteliğe karşı olur. Sevginizin yüksekliği maneviyatınızın güçlülüğünü ve o kişiye verdiğiniz öz güveni gösterir.
SARI GÜL: Birisinden sevgisini ifade eden bir çiçek aldınız. Lakin bu kişiye karşı sadece arkadaşlık veya davranışlarından memnuniyet duyduğunuzu bunun aşk aveya ileri ki dönemlerde evliliğe yol açmamasını istiyorsunuz. Bunu da karşınızdaki kişinin sözlerle duygularını kırmak istemiyorsunuz. Kavgalısınız ve kırgın olduğunuz bu kişiye karşı dostluğunuzun sürmesini istiyorsunuz. İşte bu ve buna benzer durumlarda ise Sarı gül almanız gerekmektedir. Sarı gül, "sıcak sevgi, neşe, memnuniyet, özgürlük ve dostluk" olarak nitelendirilir
SİYAH VEYA KURUTULMUŞ GÜL: Bir çok yerde siyah veya kurutulmuş gül görürsünüz. Yaa bir sevgilinin elinde veya çelenkler üzerinde. Siyah Gülün anlamı: Hayata ne kadar bağlıysam sana da o kadar bağlıyım. Eğer siyah gül cenazeye gönderilirse, seni sevdiğim kadar hayatı sevmedim. Sen bu dünyadan geçip gittin bizlerin hayatınıda karartın. İnşallah diğer bir hayatta bir araya geliriz. Sevgiliye kurutulmuş gül vermek, Sen benim hayatımsın eğer hayatımdan çıkıp gedersen bu çiçek gibi olurum. Ölümüne kadar seni seviyorum.
bnm favorim:
bu konu yha ilk yorumu yapana ödüle boğucam 1haftadır kimse görmedimi yha şu konuyu
#chocolate# isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!

Alt 10-11-2009, 02:25 AM   #2
Yeni Skorcu

nazlikra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nazlikra is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hangi gül ne anlama geliyor

spr cnm saol
nazlikra isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alt 10-11-2009, 02:38 AM   #3
Görevli Skorcu

ѕρєє¢нℓєѕѕ ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ѕρєє¢нℓєѕѕ ~ will become famous soon enoughѕρєє¢нℓєѕѕ ~ will become famous soon enough

bnm favorimde:

MARSHALL MATHERS.

ѕρєє¢нℓєѕѕ ~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 10-11-2009, 02:46 AM   #4
Emektar Skorcu

_deniz_kizi_ will become famous soon enough

tesekkürler
Alt 10-11-2009, 03:15 AM   #5
Deneyimli Skorcu

~peri_kızı~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

~peri_kızı~ is on a distinguished road

teşekkürler cnm saoll..
~peri_kızı~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 10-11-2009, 03:17 AM   #6
Banned

leadri is on a distinguished road

saol paylaşm için cnm
leadri isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 10-11-2009, 03:42 AM   #7
Profesyonel Skorcu

ireM26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ireM26 has a spectacular aura aboutireM26 has a spectacular aura about

PEMBE GÜL: Bir kişiyi seviyorsunuz lakin sevginizi bir türlü açılamıyorsunuz. Ona arkadaşlık teklif etmek istiyorsunuz, bunu kelimelere dökemiyorsunuz. Daha doğrusu nasıl bir tepkiyle karşılaşacağınızı merak ediyorsunuz. Karşınızdaki kişi size duygu beslemese bile vereceğiniz bir çiçek o kişinin size olan duygusunu sert değil ılımanlı bir şekilde herşeyi döker. Pembe gül, "gönlüm sende, seviyorum ve arkadaşımsın. Bu arkadaşlığı sevgiyle bütünlemek istiyorum." anlamına gelmektedir. Pembe gül, " minnettarlık, takdir etmek, hayranlık ve taziye" anlamına geldiğide ifade edilmektedir.
kesinlikle doğru
ireM26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 10-11-2009, 03:32 PM   #8
Tecrübeli Skorcu

ѕαgσ¢υ ѕє∂α - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ѕαgσ¢υ ѕє∂α is on a distinguished road

paylaşım için tşk xD
Alt 10-11-2009, 03:37 PM   #9
Yeni Skorcu

emo_şekeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

emo_şekeri is on a distinguished road

SİYAH VEYA KURUTULMUŞ GÜL: Bir çok yerde siyah veya kurutulmuş gül görürsünüz. Yaa bir sevgilinin elinde veya çelenkler üzerinde. Siyah Gülün anlamı: Hayata ne kadar bağlıysam sana da o kadar bağlıyım. Eğer siyah gül cenazeye gönderilirse, seni sevdiğim kadar hayatı sevmedim. Sen bu dünyadan geçip gittin bizlerin hayatınıda karartın. İnşallah diğer bir hayatta bir araya geliriz. Sevgiliye kurutulmuş gül vermek, Sen benim hayatımsın eğer hayatımdan çıkıp gedersen bu çiçek gibi olurum. Ölümüne kadar seni seviyorum.
emo_şekeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 10-11-2009, 03:39 PM   #10
asyemur68
Guest

süpermiş sağol bilgiler için

Seçenekler
Stil