Forum Skor - Oyun Forumu  

Geri git   Forum Skor - Oyun Forumu > Çizgi Filmler Ve Kahramanlar > Ben 10

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-07-2011, 06:29 PM   #1
Yeni Skorcu

batubatube is on a distinguished road
Standart bentenin kahramanları ve yetenekleri

Ben 10′un dönüştüğü kahramanlar
8
03
2009
Ben 10′un dönüştüğü kahramanlar Yazan admin Eylül 4, 2008 Ben 10 çeşitli uzaylı kahramanlara dönüşebilir.Bunların ne olduğunu görmek için aşağıya bakın…

Four Arms-Dört kol:
Bu uzaylı çok ama çok güçlüdür.4 tane kolu vardır ve hepsi de büyük kaslarla çevrilidir.Deprem yaratma,taş fırlatma,hava gücüyle saldırma gibi güçlü atakları vardır.

Wild Mutt-Yaban köpeği:
Tehlikenin kokusunu alabilir.Hisleri çok kuvvetlidir.Çenesi de çok güçlüdür.güçlü uzaylılardan biridir.

Grey Matter-Gri Madde:
Çok küçük ve zekidir.Robotların içine girerek bozabilir.Her türlü borudan geçebilir.

Upgrage-Güncelleme:
Güncelleme mekanik aletlere girip onu istediği gibi yönetebilir.Ayrıca alnından ışın cıkartabilir.

Stinkfly-Pulkanat:
Uçabilir.Ayrıca yanıcı ve yapışkam sümüğümsü bir madde atar.Kuyruğunu silah olarak kullanabilir.
XLR8-Şimşek Hız
Çok hızlı hareket eder ve düşünür.Sivri tırnaklarını kullanarak saldırır.Kasırga yaratabilir.

Heatblast-Ateş topu:
Bu uzaylı ateşi kullanır.Ateş topu fırlatabilir.Yangınları söndürebilir.Ateş kasırgası yapabilir.Ayrıca bir roket gibi uçabilir yada havada süzülebilir.En güçlü uzaylılardan biridir.

Diamondhead-Elmaz kafa:
Tamamen elmastan yapılmıştır.Elmas fırlatabilir.Elmaslardan duvar veya korunak yapabilir.Çok dayanıklıdır.

Rip Jaws-Yüzen Çene:
Solungaçları sayesinde suda nefes alabilir.Çok hızlı yüzer.Ayrıca çok güçlü bir çene yapısına sahiptir.

Ghost Freak:Gölge hayaleti:
Omintriixin içine hapsolmuştur ve aslında kötüdür.Bunun dışında güçleriüşmanının beynine girip kontrol etmek,duvardan gecip saldırmak,görünmez olup saldırma,düşmanına kabus gördürmek.

Cannonbolt-Yıldırım topu:
Bu uzaylı bir top şekline girebilir.Her yere çarparak rakiplerini alt eder.Hatta bir keresinde dünyayı yok etmekte olan kocaman bir uzaylıyı öldürdü(Kusturucu bir şekilde).

Wildvine-Vahşi asma:
Bu uzaylı en güçlülerdendir.Bitkilerin içine girip kontrol edebilir.Rakibini alıp yer altında dolaştırıp ağır yaralar verebilir.Patlıcandan oluşan bombalar atabilir be kollarıyla sarmaşık gibi sarmalayabilir.

Ben Wolf:
Bu kurtadam ağzından ses ışınları atabilir.Ayrıca çok çevik ve güçlüdür.Pençesi ve ağzıyla saldırabilir.

Mummy Ben:
Ben’in mumya hali.sarmaşıklarıyla saldırı yapar.

Upchuck:
Bu ufak ve sevimli uzaylı aslında tam bir canavar.Diliyle saldırır ve ağır yaralar verir.Bunun dışında herşeyi yiyebilir.Bunları yedikten sonra tükürerek patlayıcı yapar.
batubatube isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!

Alt 02-07-2011, 06:45 PM   #2
Süper Uzman Skorcu

hat97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hat97 is on a distinguished road
Standart Cevap: bentenin kahramanları ve yetenekleri

SAğol..
Alt 02-07-2011, 07:10 PM   #3
Yeni Skorcu

Soccer is on a distinguished road

Eskiden pokemon vardı yeni geldi bu ben10
Soccer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alt 02-08-2011, 02:37 PM   #4
Yeni Skorcu

üçgen is on a distinguished road

Four Arms-Dört kol:
Bu uzaylı çok ama çok güçlüdür.4 tane kolu vardır ve hepsi de büyük kaslarla çevrilidir.Deprem yaratma,taş fırlatma,hava gücüyle saldırma gibi güçlü atakları vardır.

Wild Mutt-Yaban köpeği:
Tehlikenin kokusunu alabilir.Hisleri çok kuvvetlidir.Çenesi de çok güçlüdür.güçlü uzaylılardan biridir.

Grey Matter-Gri Madde:
Çok küçük ve zekidir.Robotların içine girerek bozabilir.Her türlü borudan geçebilir.

Upgrage-Güncelleme:
Güncelleme mekanik aletlere girip onu istediği gibi yönetebilir.Ayrıca alnından ışın cıkartabilir.

Stinkfly-Pulkanat:
Uçabilir.Ayrıca yanıcı ve yapışkam sümüğümsü bir madde atar.Kuyruğunu silah olarak kullanabilir.

XLR8-Şimşek Hız
Çok hızlı hareket eder ve düşünür.Sivri tırnaklarını kullanarak saldırır.Kasırga yaratabilir.

Heatblast-Ateş topu:
Bu uzaylı ateşi kullanır.Ateş topu fırlatabilir.Yangınları söndürebilir.Ateş kasırgası yapabilir.Ayrıca bir roket gibi uçabilir yada havada süzülebilir.En güçlü uzaylılardan biridir.
Diamondhead-Elmas kafa:
Tamamen elmastan yapılmıştır.Elmas fırlatabilir.Elmaslardan duvar veya korunak yapabilir.Çok dayanıklıdır.

Rip Jaws-Yüzen Çene:
Solungaçları sayesinde suda nefes alabilir.Çok hızlı yüzer.Ayrıca çok güçlü bir çene yapısına sahiptir.
üçgen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-01-2011, 12:32 AM   #5
Yeni Skorcu

frdfrd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

frdfrd is on a distinguished road

Güzel PayLasım
frdfrd isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Seçenekler
Stil