Forum Skor - Oyun Forumu  

Geri git   Forum Skor - Oyun Forumu > Çizgi Filmler Ve Kahramanlar > Ben 10

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-13-2009, 03:56 PM   #1
Uzman Skorcu

BENF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BENF is on a distinguished road
Standart Ben 10 Ve Onmitrix Sırları!!!!!!

YARATILIŞI! ONMİTRİX "AZMUTH"ADLI BİR GAL TARAFINDAN EVRENE BARIŞ GELMESİ,VE İNSANLARIN DİĞER TÜRLERİNİ NASIL YAŞADIĞINI ANLAMALARI İÇİN YARATILDI.AMA WİLGAX GİBİ KÖTÜLER ONU BİR UZAYLI ORDUSU YARATIP DÜNYAYI ELE GEÇİRMEYE YARAYACAK BİR SİLAH OLARAK GÖRÜYOR.NASIL ÇALIŞIR! BEN ,YARATIK MODUNA GEÇMEK İÇİN ONMİTRİX'İN YANINDAKİ BİR DÜĞMEYE BASTIĞINDA ÖN YÜZÜNDEKİ KAPAK AÇILIR!BEN KAPAĞI ÇEVİREREK DOĞRU YARATIĞI ŞEÇER VE KÜÇÜK BİR VURŞLA YERİNE YERLEŞTİRİR. ONMİTRİX,ŞEÇİLEN YARATIGIN DNA'SINI BEN'iNKİYLE BİRLEŞTİRDİĞİNDE KÖTÜLERE DERSİNİ VERME ZAMANI GELMİŞ DEMEKTİR!GÜÇLERİ!ONMİTRİX DÖRT KOL VE ATEŞ TOPU GİBİ BİR SÜRÜ MÜTHİŞ UZAYLI YARATIĞIN DNA SINI SAHİPTİR.BÖYLECE BEN,ONMİTRİX KOLUNDAYKEN 10'AR DAKKALIK UZAYLILARA DÖNÜŞEBİLİRYOR.AYRICA ,BİRİSİ ONU YERİNDEN ÇIKARMAYA ÇALIŞTIĞINDA ONMİTRİX ,KORKUNÇ BİR ENERJİ PATLAMASI YARATIYOR!ARIZALAR!ONMİTRİX HER ZAMAN KENDİNDEN BEKLENİNİ YAPMAYABİLİR!AZMUHT!UN GELİŞTİRDİĞİNİ YÜZÜNDEN,BAZEN BEN'İYANLIŞ BİR YARATIĞA DÖNÜŞTÜRÜR,ANSIZIN KAPANI VERİR HİÇ ÇALIŞMAZ.TUHAF!NASIL KONTROL EDİLİR?ONMİTRİX'İN ÜZERİNDE ŞİFRE GİRMEYE YARIYAN DÖRT TUŞ VAR! ÇEŞİTLİ ŞİFRELERİ GİREREK BİR SÜRÜ HARİKA ONMİTRİX ÖZELLİĞİNİ AÇABİLİRSİN.AMA EĞER ANA KONTROL ŞİFRESİNİ GİRERSEN İSTEDİĞİN SÜRE BOYUNCA BİR YARATIK OLARAK KALABİLİR VE YALNIZCA DÜŞÜNMEKLE ŞEKİL DEĞİŞTİREBİLİRSİN.MÜTHİŞ!!
BENF isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!

Alt 04-15-2009, 04:40 AM   #2
Acemi Skorcu

Son-Yarış is on a distinguished road
Standart güzel:D

ama biz bunların hepsini biliyoruz kizahmet etmeseydin ama yine de tebriklergüzel...
Son-Yarış isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiTweet this Post!
Alt 04-15-2009, 04:41 AM   #3
Acemi Skorcu

Son-Yarış is on a distinguished road

Alıntı:
BENF´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
YARATILIŞI! ONMİTRİX "AZMUTH"ADLI BİR GAL TARAFINDAN EVRENE BARIŞ GELMESİ,VE İNSANLARIN DİĞER TÜRLERİNİ NASIL YAŞADIĞINI ANLAMALARI İÇİN YARATILDI.AMA WİLGAX GİBİ KÖTÜLER ONU BİR UZAYLI ORDUSU YARATIP DÜNYAYI ELE GEÇİRMEYE YARAYACAK BİR SİLAH OLARAK GÖRÜYOR.NASIL ÇALIŞIR! BEN ,YARATIK MODUNA GEÇMEK İÇİN ONMİTRİX'İN YANINDAKİ BİR DÜĞMEYE BASTIĞINDA ÖN YÜZÜNDEKİ KAPAK AÇILIR!BEN KAPAĞI ÇEVİREREK DOĞRU YARATIĞI ŞEÇER VE KÜÇÜK BİR VURŞLA YERİNE YERLEŞTİRİR. ONMİTRİX,ŞEÇİLEN YARATIGIN DNA'SINI BEN'iNKİYLE BİRLEŞTİRDİĞİNDE KÖTÜLERE DERSİNİ VERME ZAMANI GELMİŞ DEMEKTİR!GÜÇLERİ!ONMİTRİX DÖRT KOL VE ATEŞ TOPU GİBİ BİR SÜRÜ MÜTHİŞ UZAYLI YARATIĞIN DNA SINI SAHİPTİR.BÖYLECE BEN,ONMİTRİX KOLUNDAYKEN 10'AR DAKKALIK UZAYLILARA DÖNÜŞEBİLİRYOR.AYRICA ,BİRİSİ ONU YERİNDEN ÇIKARMAYA ÇALIŞTIĞINDA ONMİTRİX ,KORKUNÇ BİR ENERJİ PATLAMASI YARATIYOR!ARIZALAR!ONMİTRİX HER ZAMAN KENDİNDEN BEKLENİNİ YAPMAYABİLİR!AZMUHT!UN GELİŞTİRDİĞİNİ YÜZÜNDEN,BAZEN BEN'İYANLIŞ BİR YARATIĞA DÖNÜŞTÜRÜR,ANSIZIN KAPANI VERİR HİÇ ÇALIŞMAZ.TUHAF!NASIL KONTROL EDİLİR?ONMİTRİX'İN ÜZERİNDE ŞİFRE GİRMEYE YARIYAN DÖRT TUŞ VAR! ÇEŞİTLİ ŞİFRELERİ GİREREK BİR SÜRÜ HARİKA ONMİTRİX ÖZELLİĞİNİ AÇABİLİRSİN.AMA EĞER ANA KONTROL ŞİFRESİNİ GİRERSEN İSTEDİĞİN SÜRE BOYUNCA BİR YARATIK OLARAK KALABİLİR VE YALNIZCA DÜŞÜNMEKLE ŞEKİL DEĞİŞTİREBİLİRSİN.MÜTHİŞ!!
hiç böyle bir konu açmayı düşünmemiştimhihi
Son-Yarış isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-15-2009, 02:24 PM   #4
Uzman Skorcu

teşekkür edrim
Alt 04-18-2009, 02:57 PM   #5
Deneyimli Skorcu

BEN2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BEN2 is on a distinguished road
BEN2 - MSN üzeri Mesaj gönder

ben biliyordumki
BEN2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-22-2009, 02:14 PM   #6
Uzman Skorcu

Alıntı:
BEN2´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ben biliyordumki
bu ne şimdi ???
Alt 04-22-2009, 06:11 PM   #7
Acemi Skorcu

ayran2 is on a distinguished road
Standart ben hakkında kısa bilgiler

omnitrix sözcüğü çoklu biçim anlamına gelen latincesözcüklerin birleşiminden oluşur
omnitrixin her bir parçası uzaylı bir yaratığın dna sını içeriyor kapağı bile
omnitrix kendini yokedecek olursa tüm evren havaya uçar
ben in uzaylı olarak geçirebileceği yalnızca 10 dakikasüresi var.Bu,yaratığın onu kişiliğiniele geçirmemesine engel olmak için alınmış bir tedbir.
kullanıcı hastaysa onunla birlikte tüm yaratıklarda hasta olur
omnitrixin aslında max de olmasın gerekiyordu
ayran2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-22-2009, 06:18 PM   #8
Acemi Skorcu

ayran2 is on a distinguished road
Standart ben 10000

ayran2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-22-2009, 08:10 PM   #9
Uzman Skorcu

Alıntı:
ayran2´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
omnitrix sözcüğü çoklu biçim anlamına gelen latincesözcüklerin birleşiminden oluşur
omnitrixin her bir parçası uzaylı bir yaratığın dna sını içeriyor kapağı bile
omnitrix kendini yokedecek olursa tüm evren havaya uçar
ben in uzaylı olarak geçirebileceği yalnızca 10 dakikasüresi var.Bu,yaratığın onu kişiliğiniele geçirmemesine engel olmak için alınmış bir tedbir.
kullanıcı hastaysa onunla birlikte tüm yaratıklarda hasta olur
omnitrixin aslında max de olmasın gerekiyordu
bunuda yazacaktım zamanım yoktu o yüzden yazamadım
Alt 04-23-2009, 10:57 PM   #10
Yeni Skorcu

[[[[[e_n_e_s]]]]] is on a distinguished road
Wink baktın dimi

ben on dergisin de aynısı yazıyor.baktın dimi
[[[[[e_n_e_s]]]]] isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Seçenekler
Stil